سبد خرید 0

درباره ما

کیوان اسکندری

کیوان اسکندری مشاور مالی و وکیل مالیاتی دانشجو مقطع دکترا در رشته حسابداری با رویکرد استراتژیک و مالی و سرمایه‌گذاری می‌باشد. ایشان که دانش‌آموخته رشته حسابداری در همه مقاطع تحصیلی از دیپلم تا دکترا بوده‌اند. در طول سال‌های تحصیل همزمان به کسب تجربه عملی در رشته حسابداری مشغول بوده‌اند.

مدارک تحصیلی کیوان اسکندری
  • کاردانی رشته حسابداری بازرگانی از دانشگاه دولتی سمنان
  • رشته کارشناسی حرفه‌ای تولیدات و خدمات صنعتی از دانشگاه علمی و کاربردی
  • مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری از دانشگاه آزاد با موضوع پایان نامه بررسی تاثیر سلامت مالی و شوک‌های جریان نقدی بر رتبه اعتباری شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران (examining the effects of financial health and cash flow shocks on the credit rating of listed companies in tehran stock exchange)
    تحصیل در دوره PH.D حسابداری با رویکرد استراتژیک و مالی و سرمایه‌گذاری
  • ایشان در طول سال‌های تحصیل همزمان مشغول به فعالیت به عنوان مدیر و مشاور مالی و مالیاتی در رشته تخصصی بوده که این امر گام مهمی در جهت پیشرفت روزافزون و پیشبرد اهداف‌شان بوده است.

کیوان اسکندری بنیانگذار آکادمی حسابداری و مالیات ثبت مرکب می‌باشند و به عنوان عضو انجمن حسابداران خبره و انجمن حسابرسان داخلی ایران و همچنین مشاور مالی و مالیاتی شرکت‌های بزرگ پیمانکاری، نفت و گاز، راه و ساختمان، شرکت‌های تولیدی، موسسات دولتی و بسیاری از سازمان‌های دیگر فعالیت دارند.
ایشان به عنوان مدرس و سخنران در بخش‌های حسابداری، مالیات، کسب و کار، سرمایه‌گذاری، تامین مالی و مدیریت مالی در همایش‌ها، سمینارها و دوره‌های تخصصی بسیاری برای مدیران عامل و اعضاء هیئت مدیره، کارشناسان و کارشناسان ارشد سازمان‌ها و موسسات معتبر، تجربه و تخصص خود را ارائه داده تا در جهت پیشرفت و توسعه کشور گامی اساسی بردارند.

وکیل و مشاور مالیاتی در تهران و کرج

کیوان اسکندری با سال‌ها دانش و تجربه بهترین مشاور و وکیل مالی و مالیاتی شما خواهد بود.

برخی از مشتریان آکادمی

شما نیز می‌توانید از خدمات ما بهره ببرید. با ما در تماس باشید.

keyboard_arrow_up